35. Sınıf Marka Tescili NiCE Sınıfı Mağazacılık NACE Kodu

Marka Tescili Başvurusu Yaparken Sınıf Tespiti Nasıl Yapılır?
35. Sınıf Marka Tescil Hizmet Sınıfları Listesi

İsim tescilinde marka arama https://www.turkpatent.gov.tr nice kodları, marka sorgulama, isme patent alma tescil firmaları mal ve hizmetleri nelerdir?

marka tescil 35 sınıf mağazacılık nice kodları son şekli
35. Sınıflar

Marka tescilinde doğru sınıf seçimi “35. Sınıf” marka sorgulama mal emtia hizmet sınıfları tam listesi tpe.gov.tr isim patenti müracaatı online başvuru işlemleri nasıl yapılır?

Türk Patent ve Marka Kurumu Sınai Mülkiyet Hakları 35. Sınıf marka tescil hakları hizmetler listesi nedir?

Marka Tescil 35. Sınıf maddeleri nelerdir?

İsim, logo, marka ve slogan tescili yaparken seçilecek olan Türk Patent ve Marka Kurumu sınıflar listesi No: 35. sınıf’a ait armapatent.com 35. Sınıf hizmet/hizmetleri grubu kodu nedir?

TPE Marka Sınıflandırma Listesi Hakkında Bilgiler..

NiS Anlaşmasına göre; Türk Marka VE Patent Kurumu ‘TPE Sınıflandırma’ listesi eşya ve hizmetler toplam 45 sınıfa ayrılmış olup, bu sınıflardan 1’den 34’e kadar olan sınıflarda mallar (ürün, eşya üretim); 35’ten 45’e kadar olan sınıflarda ise hizmetler tanımlanmıştır.

Türk Patent Enstitüsü (TPE) Nice Sınıflandırması Aşağıdadır..

TPE 35’inci sınıfın kapsamı nedir?

Klasik anlamda, dükkan açmak: Al-Sat hizmeleri vermektir.
Mağazacılık, Alışveriş Merkezi (AVM) Sektörü İşleri

35. Sınıf Marka Tescil Hizmet Sınıfları Listesi:

Reklamcılık, pazarlama ve halkla ilişkiler ile ilgili hizmetler, ticari ve reklam amaçlı sergi ve fuarların organizasyonu hizmetleri, reklam amaçlı tasarım hizmetleri; alıcı ve satıcılar için online pazaryeri (internet sitesi) sağlama hizmetleri.

Büro hizmetleri: sekreterlik hizmetleri, gazete aboneliği düzenleme hizmetleri, istatistiklerin derlenmesi, büro makinelerinin kiralanması hizmetleri, bilgisayar veri tabanlarındaki bilginin sistematik hale getirilmesi, telefon cevaplama hizmetleri.

İş yönetimi, idaresi ve bu konular ile ilgili danışmanlık, muhasebe ve mali müşavirlik hizmetleri, personel işe yerleştirme, işe alma, personel seçimi, personel temini hizmetleri, ithalat-ihracat acente hizmetleri, geçici personel görevlendirme (başkası adına fatura yatırma, vergi yatırma, trafik işlemleri gibi iş takibi) hizmetleri.

Açık artırmaların düzenlenmesi ve gerçekleştirilmesi hizmetleri.

Müşterilerin malları elverişli bir şekilde görmesi ve satın alması için malların* bir araya getirilmesi hizmetleri (belirtilen hizmetler perakende, toptan satış mağazaları, elektronik ortamlar, katalog ve benzeri diğer yöntemler ile sağlanabilir).

* Bu kısımda mal veya mal grubu belirtiniz.

Faaliyet alanları nedir?

*Yukarıda bahsedilen listelenmiş maddeler, TPE 35. Sınıftaki tüm hizmetler için marka isminin tescili başvurusunu yaparken seçilecek/ seçeceğiniz grubun/ faaliyet alanlarının açıklaması detaylarıdır..

1 Markanın koruma kapsamı nedir?

Tescil edilen / ettirilen bir marka, tescil kapsamındaki mal ve hizmetler için Türkiye sınırları içerisinde koruma sağlar.+

Marka başvurusu yaparken hangi sınıfı seçmemiz gerekir?

1 Marka hangi sınıf ya da sınıflarda tescil olursa /ettirilirse; sadece o sınıflardaki ürün ya da hizmetlerde koruma sağlar.

> Türk Patent Enstitüsü Marka Nice Sınıfları, 1- 34 mal/ürün (emtia) ve 35- 45 hizmet (sunum) sınıflarından oluşmaktadır.

® Marka tescil başvurusu tescil edilecek korunması yapılacak markanın sektörel faaliyet alanına/konusuna göre seçilmelidir!

〉 Marka Tescil Sınıfları 〈
by Arma Patent
Since: 2005

armapatent.com

İsim tescili marka başvurusu müracaat İşlemi

¿ Gerekli evrak ve belgeleri hazırlarsanız; müracaat işleminizi aynı gün 1 saat içerisinde başlatabiliriz. Merkez Ankara

“EK İşimiz Değil! Tek İşimiz.”

Domain (Alan Adı), Hosting Satışı, Google Reklamları Ajansı, Medya Alansı vs. İşleri Yapmıyoruz!

Çok anlamlı Atasözlerimizden; “1 koltuğa, 2 karpuz sığmaz” tecrübeler sonucu ortaya çıkmıştır. ‘Herkes bildiği işi yapsın!

 

5/5 - (2 votes)

Popüler Gündem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir